Technologie pneumatik

Zemědělské pneumatiky Bridgestone

S pneumatikami Bridgestone posouváte hranice výkonu pneumatik

HARMONIZACE NOREM

Evropská technická organizace pro pneumatiky a ráfky (ETRTO) harmonizuje technické normy pro pneumatiky a umožňuje jejich zaměnitelnost. Pneumatiky traktorů se v minulosti vyvíjely stejným tempem jako nové generace traktorů. Aby bylo možné zajistit větší nosnost a trakci, bylo řešením nejprve zvětšení průřezu pneumatiky. Proto se řady postupně diverzifikovaly od řady 85 až po extra velkou řadu. Když však již nebylo možné dále zvětšovat průřez pneumatiky, technologie IF a VF umožnily větší nosnost, lepší trakční účinnost a také lepší ochranu půdy. U pneumatik IF a VF se stopa nezvětšuje do šířky, ale do délky. Kromě těchto technických standardů přináší každý výrobce pneumatik své odborné znalosti pro zvýšení výkonnosti pneumatik na základě exkluzivních vnitřních a vnějších komponentů pneumatik. Objevme všechny technologie pneumatik navržené společností Bridgestone, které posouvají hranice výkonnosti pneumatik.

Technologie pneumatik pro traktory

Výhody technologie pneumatik VF

Technologie VF společnosti VT-TRACTOR

"Pneumatika s velmi vysokou flexí" (VF) označuje konstrukci pneumatiky, jejíž kostra má vyšší schopnost ohybu než odpovídající standardní pneumatika. Tím je dosaženo vyšší schopnosti ohybu než u odpovídající standardní pneumatiky, a tím se zvětšuje její stopa. Zvyšuje také nosnost až o 40 %. Na poli pracuje pneumatika IF při nižším nahuštění, takže snižuje zhutnění půdy, a tím poskytuje vyšší výnosy. Na silnici pneumatika IF unese větší náklad, což znamená méně přepravních cyklů na silnici. Šetříte čas a snižujete provozní náklady.
Objevte technologie pneumatik VF Bridgestone
Označení NRO na pneumatice

Volitelný úzký ráfek (NRO) pro pneumatiky VT-TRACTOR

Označení NRO umožňuje použití menší šířky ráfku, než je běžně povoleno normami ETRTO pro pneumatiky IF nebo VF stejné velikosti. Zabraňuje systematické změně ráfku ve prospěch technologie VF. Pneumatiky Bridgestone s označením NRO mají dvě sady jedinečných označení na bočnicích, jak je zvýrazněno na obrázku.

Technologie pneumatik VT-COMBINE

VT-COMBINE vysoká nosnost

IF CFO a VF CFO na sklízecí pneumatice VT-COMBINE

Kombinace předních pneumatik Bridgestone IF CFO a zadních pneumatik Bridgestone VF CFO nabízí vyšší zatížení ve srovnání se standardními pneumatikami nebo nižší hustění při stejném zatížení. Bridgestone VT-COMBINE, Vysoké zatížení při cyklickém provozu na poli (CFO) znamená výrazné zvýšení produktivity. Pneumatiky VT-COMBINE jsou navrženy pro vyšší zatížení než ekvivalentní standardní pneumatiky. Zejména cyklické polní provozy umožňují cyklické (opakované) vyšší zatížení, když je zvednutá žací plošina nebo když je například plná nádrž na obilí, za určitých podmínek až 86% bonus k zatížení.
Podívejte se na video o technologii VT-COMBINE

Vynikající odolnost proti opotřebení a poškození

Lepší odolnost proti opotřebení a poškození

Vynikající směs pro všechny pneumatiky Bridgestone

Zemědělské pneumatiky Bridgestone jsou vyrobeny ze směsi odolné proti opotřebení, která obsahuje rostlinné oleje. Naše nejnovější směs pro všechny zemědělské pneumatiky Bridgestone je částečně vyrobena z rostlinných olejů, které nahrazují některé ropné oleje. Tato nová generace běhounové směsi pro zemědělské pneumatiky Bridgestone poskytuje ještě lepší odolnost proti opotřebení a poškození než předchozí generace pneumatik Bridgestone.

Korálková technologie

Větší ohyb při nízkém tlaku

Korálkový design S-Line

Jedinečný a robustní profil patek S-LINE společnosti Bridgestone zajišťuje odolnost v extrémních podmínkách s velkou pružností při nižším tlaku, který snižuje zhutnění půdy, ale také vysoké a neustále se měnící zatížení.

Najít prodejce

Vyhledejte prodejce podle směrovacího čísla nebo města

Letecký pohled na velkou farmu.