Tyre Talk

Bridgestone zvýší ceny pneumatik napříč všemi značkami

Bridgestone Europe zvýší ceny pneumatik pro osobní vozy, lehké užitkové vozy, SUV a motocykly v průměru až o 8 % v závislosti na kategorii.

Důvodem změny cen jsou rostoucí náklady na suroviny. Nové ceny budou platit pro všechny značky. K zvýšení cen dojde od 1. dubna 2017 u letních pneumatik a od 1. května 2017 u zimních pneumatik.

Bridgestone bude i nadále pečlivě sledovat vývoj cen surovin, aby zajistil pokračující vývoj a výrobu inovativních pneumatik a souvisejících řešení.

Kontakt pro média:

AC&C Public Relations s.r.o.
Zorka Mašková
Tel.: 220 515 314
e-mail: zorka.maskova@accpr.cz


Bridgestone Europe
Bridgestone Europe NV/SA s evropskou centrálou v belgickém Bruselu je klíčovou divizí Bridgestone Corporation, největší společnosti na světě v odvětví výroby pneumatik a gumárenských produktů na světě, se sídlem v Tokiu. V Evropě Bridgestone provozuje vývojové a výzkumné centrum, 8 továren a má zastoupení ve více než 30 zemích s celkem 12 500 zaměstnanci. Pneumatiky vyvíjené a vyráběné v Evropě jsou rovněž exportovány mimo evropské teritorium.

V České republice působí Bridgestone od roku 1994 a dodává sem kompletní řadu osobních, nákladních, motocyklových, zemědělských a stavebních pneumatik značek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Sídlo společnosti je v Praze.

Více informací pro média na www.bridgestonenewsroom.eu