Tyre Talk

Bridgestone se vrací na svahy (audi fis ski world cup)

Bridgestone prodloužil smlouvu se Světovým pohárem v alpském lyžování (Audi FIS Ski World Cup) i pro nadcházející zimní sezony. Největší společnost na světě, vyrábějící pneumatiky a gumárenské produkty, bude během sezony 2016/2017, která je jubilejní padesátou sezonou Světového poháru v alpském lyžování (Audi FIS World Cup), sponzorovat 17 podniků Světového poháru v 7 evropských zemích.

Bridgestone Audi World Cup Ski

Mimořádně pozitivní výsledky loňských sponzorských aktivit překonaly z hlediska kontaktu s potenciálními zákazníky, vytvořené mediální hodnoty a viditelnosti značky veškerá očekávání společnosti Bridgestone.

Nová sezona Světového poháru odstartovala o víkendu 22. a 23. října obřím slalomem žen a mužů v rakouském Söldenu.

Tisíce diváků v místě konání 17 závodů i miliony televizních diváků po celé Evropě spatří loga značky Bridgestone v prostoru startu, na brankových vlajkách, dresech sportovců a tabulích podél trati a v prostoru cíle.

Jake Rønsholt, generální ředitel obchodní jednotky Consumer Business Unit ve společnosti Bridgestone Europe, k tomu říká: „V předchozích sezonách jsme se přesvědčili o tom, že je pro nás toto partnerství ideální. Světový pohár v alpském lyžování Audi FIS Ski World Cup zahrnuje závody na vrcholné úrovni, a ideálně tak doplňuje prémiové zimní pneumatiky Bridgestone. Řidiči v zimě čelí stejným výzvám jako vrcholoví lyžaři v alpských disciplínách: potřebují nejvyšší možnou úroveň ovladatelnosti, přilnavosti a bezpečnosti.“

Sdělení zaměřené na bezpečnost

Sponzorství Světového poháru v alpském lyžování (Audi FIS Ski World Cup) je zimní částí evropské bezpečnostní kampaně společnosti Bridgestone, která zdůrazňuje klíčovou roli pneumatik jako „jediného bezpečnostního systému vozidla, který udržuje kontakt s vozovkou“.

Vhodná doba k výměně letních pneumatik za zimní!

Zahájení sezony Světového poháru v alpském lyžování (Audi FIS Alpine Ski World Cup) je pro evropské motoristy také ideálním okamžikem, aby přezuli na zimní pneumatiky. Stále více motoristů si uvědomuje skutečnost, že zimní pneumatiky nabízejí ve všech zimních podmínkách výrazně lepší výkony v disciplínách brzdění, ovladatelnosti a bezpečnosti. Testy dokazují, že na sněhu může být brzdná dráha s letními pneumatikami více než dvakrát delší než se zimními pneumatikami!

Podívejte se, jaké jsou rozdíly mezi letními a zimními pneumatikami: YouTube

Kalendář Světového poháru v alpském lyžování (Audi FIS Alpine Ski World Cup): Kalendář


Kontakt pro média:

AC&C Public Relations s.r.o.
Zorka Mašková
Tel.: 220 515 314
E-mail: zorka.maskova@accpr.cz


Bridgestone Europe
Bridgestone Europe NV/SA s evropskou centrálou v belgickém Bruselu je klíčovou divizí Bridgestone Corporation, největší společnosti na světě v odvětví výroby pneumatik a gumárenských produktů na světě, se sídlem v Tokiu. V Evropě Bridgestone provozuje vývojové a výzkumné centrum, 8 továren a má zastoupení ve více než 30 zemích s celkem 12 500 zaměstnanci. Pneumatiky vyvíjené a vyráběné v Evropě jsou rovněž exportovány mimo evropské teritorium.

V České republice působí Bridgestone od roku 1994 a dodává sem kompletní řadu osobních, nákladních, motocyklových, zemědělských a stavebních pneumatik značek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Sídlo společnosti je v Praze.

Více informací pro média na www.bridgestonenewsroom.eu.