Motocyklové pneumatiky

Objevte celý sortiment

Obrázek ukazuje jezdce stojící poblíž svých motorek s pneumatikami Bridgestone, zatímco zapadá slunce.

Závodní

Vynikající výkon na trati
Závodní pneumatiky světové třídy, které byly vyvinuty nejnovějšími technologiemi, zajišťují vynikající přilnavost a ovladatelnost na trati.

Hypersport

Vynikající přilnavost na trati i mimo ni
Vyzkoušejte potenciál svého sportovního motocyklu s pneumatikami Bridgestone. Tato speciální řada se zaměřuje na přilnavost, výkon na mokru a snížení opotřebení.

Sport Touring

Pohodlná a dlouhá jízda
Zvyšte svoje sebevědomí na silnici s pneumatikami Bridgestone Sport Touring. Nabízí vynikající výkon na mokru, ovladatelnost na suchu a prodlouženou životnost pneumatik.

Skútrové

Ideální volba do městského provozu
Projeďte městem s důvěrou na skútrových pneumatikách Bridgestone. Ideální pro jízdu ve městě, tyto pneumatiky jsou spolehlivé po celý rok a odolné.

Custom

Pneumatiky na míru pro motocykly
Získejte Custom pneumatiky Bridgestone, které splňují potřeby každého motocyklu, ať už jde o vynikající kilometrový výkon, ovladatelnost nebo pohodlí.

Adventure

Stejný výkon na silnici i v terénu
Ať už cestujete tisíce kilometrů po silnici nebo se vydáte na nezpevněné cesty, Adventure pneumatiky Bridgestone jsou ideální pro každé dobrodružství.

Enduro

Všestranná pro všechny typy terénu
Výkon, všestrannost a nejmodernější technologie umožňují offroadovým pneumatikám Bridgestone pomoci vám zdolat všechny typy terénu.

Najít prodejce

Vyhledejte prodejce podle směrovacího čísla nebo města

Obrázek ukazuje mechanika při kontrole tlaku v pneumatikách Bridgestone.