Motocyklové pneumatiky

Objevte celý sortiment

Obrázek ukazuje jezdce stojící poblíž svých motorek s pneumatikami Bridgestone, zatímco zapadá slunce.
Závodní
Vynikající výkon na trati
Závodní pneumatiky světové třídy, které byly vyvinuty nejnovějšími technologiemi, zajišťují vynikající přilnavost a ovladatelnost na trati.
Hypersport
Vynikající přilnavost na trati i mimo ni
Vyzkoušejte potenciál svého sportovního motocyklu s pneumatikami Bridgestone. Tato speciální řada se zaměřuje na přilnavost, výkon na mokru a snížení opotřebení.
Sport Touring
Pohodlná a dlouhá jízda
Zvyšte svoje sebevědomí na silnici s pneumatikami Bridgestone Sport Touring. Nabízí vynikající výkon na mokru, ovladatelnost na suchu a prodlouženou životnost pneumatik.
Skútrové
Ideální volba do městského provozu
Projeďte městem s důvěrou na skútrových pneumatikách Bridgestone. Ideální pro jízdu ve městě, tyto pneumatiky jsou spolehlivé po celý rok a odolné.
Custom
Pneumatiky na míru pro motocykly
Získejte Custom pneumatiky Bridgestone, které splňují potřeby každého motocyklu, ať už jde o vynikající kilometrový výkon, ovladatelnost nebo pohodlí.
Adventure
Stejný výkon na silnici i v terénu
Ať už cestujete tisíce kilometrů po silnici nebo se vydáte na nezpevněné cesty, Adventure pneumatiky Bridgestone jsou ideální pro každé dobrodružství.
Enduro
Všestranná pro všechny typy terénu
Výkon, všestrannost a nejmodernější technologie umožňují offroadovým pneumatikám Bridgestone pomoci vám zdolat všechny typy terénu.

Kde koupit pneumatiky Bridgestone

Vyhledejte prodejce podle směrovacího čísla nebo města

Najít prodejce Najít prodejce
Obrázek ukazuje mechanika při kontrole tlaku v pneumatikách Bridgestone.