Battlax-t32 Novinka

Sport Touring Touring motocyklové pneumatika
alt text
Drag to rotate this tyre 360-icon

Battlax-t32 Novinka

Sport Touring Touring motocyklové pneumatika
Battlax Sport Touring T32 je nový vlajkový model společnosti Bridgestone v kategorii Sport Touring. T32 spojuje vše, co kategorie potřebuje, pokud jde o výkon, důvěru a vnímání kontaktu za všech povětrnostních podmínek
Drag to rotate this tyre 360-icon
  • O 7% kratší brzdná dráha na mokru oproti předchůdci
  • O 13% větší kontaktní plocha na zadní pneumatice oproti předchůdci
  • Nová technologie drážek Pulse Groove
  • Speciální GT verze pro motocykly střední a těžké váhové kategorie
Číst více Číst méně

Technologie

TŘÍBĚHOUNOVÁ KONFIGURACE SMĚSÍ (3LC) + CAP & BASE

3LC poskytuje středové směsi kilometrový výkon a rmenní směsi přilnavost, zatímco podkladová vrstva Cap & Base zvyšuje tuhost běhounu pro lepší přilnavost, absorpci nárazů a výkon za každého počasí.

ULTIMAT EYE

Vizualizace chování kontaktní plochy pneumatiky technologií měření a simulace. Zmenšuje oblast prokluzu během jízdy a zvyšuje životnost.

MONO SPIRAL (MS) BELT

NIŽŠÍ TEPLOTA, VÍCE STABILITY

Lehké a odolné kordy ovinuté po obvodu pneumatiky zajišťují hladké vnímání přilnavosti. To přispívá k vysokému výkonu s redukcí hmotnosti, zlepšením přilnavosti, rotační stabilitou, rychlostním výkonům a tlumení.

NANOPRO-TECH™

VYŠŠÍ PŘILNAVOST, VÍCE UJETÝCH KILOMETRŮ

Technologie NanoPro-Tech ™ od společnosti Bridgestone optimalizuje výkon pneumatik na molekulární úrovni. To pomáhá snižovat tření, teplo a deformaci běhounu během rotace pneumatiky, což má za následek lepší přilnavost běhounu a delší životnost.

RC POLYMER

BEZPEČNĚJŠÍ KONTAKT S VOZOVKOU

Polymer zlepšuje odolnost pneumatik proti opotřebení a silica přispívá výkonu na mokru. RC POLYMER, vyvinutý pomocí klíčové technologie Bridgestone NanoPro-Tech®, přispívá ke zlepšení výkonu na mokru a delší životnosti.

SILICA RICH PRO ZADNÍ PNEUMATIKU

LEPŠÍ PŘILNAVOST MA MOKRU A ZA STUDENA

Směs Silica Rich zajišťuje vysokou přilnavost za nízkých teplot v počátečních fázích jízdy a vykazuje vynikající výkon na mokru.

SILICA RICH PRO PŘEDNÍ PNEUMATIKU

JISTĚJŠÍ PŘILNAVOST PŘEDNÍ PNEUMATIKY

Výkon za mokra je zlepšen značným zvýšením množství silicy ve srovnání s konvenčním SILICA RICH.

HTSPC (HIGH TENSILE SUPER PENETRATED CORD)

LEPŠÍ CELKOVÁ OVLADATELNOST

Ocelový kord je vyroben z jednotlivě pogumovaných vnitřních vláken s vysokou tepelnou vodivostí, což zvyšuje přenos tepla a snižuje riziko prasknutí. Jeho vlastnosti podporují vysokou rychlostní stabilitu, přilnavost, absorpci a odolnost..

PULSE GROOVE

LEPŠÍ VÝKONNOST NA MOKRU

Design zorku drážky kombinující pulzní tvarované drážky s malými středovými deflektory. Tím se vyrovná průtok vody a optimalizuje se rychlost proudění. Výsledkem je zvýšený odtok vody, lepší přilnavost a přilnavost za mokra a menší poměr skluzu.

Technické vlastnosti a benefity

Pneumatika Bridgestone T32 GT byla navržena speciálně pro motocykly střední a těžké váhové kategorie

Speciální dezén T32 GT

Pro motocykly střední a těžké váhové kategorie
Společnost Bridgestone vyvinula cíleně určenou pneumatiku T32 GT s optimalizovaným umístěním drážek a konstrukcí pro optimální tuhost dezénu, spolu s novou technologií Pulse Groove pro lepší výkon na mokru. T32 GT se také vyznačuje vylepšenou stabilitou a o 10% delší životností.
Pneumatika T32 sport touring se zvýšeným výkonem na mokru díky technolgii dezénu Bridgestone Pulse Groove

Technologie dezénu Pulse Groove

Zvýšený výkon na mokru
Špičkový technologický design drážek se vzorem, který kombinuje pulzně tvarované drážky s malými středovými deflektory. To vyrovnává průtok vody a optimalizuje rychlost proudění. To vše zefektivňuje odvod vody a zvyšuje přilnavost na mokru a menší podíl prokluzu.
Díky zásadním vylepšením je pneumatika Bridgestone T32 novým měřítkem v segmentu Sport Touring

Nové měřítko pro Sport Touring pneumatiky

Působivé vylepšení
Spolu s působivými čísly týkajícími se větší kontaktní plochy (13%), kratší brzdné vzdálenosti (7%) a vylepšení přilnavosti kontaktních ploch oproti předchůdci - to vše bez ztráty vysoce oceňované lineární a neutrální ovladatelnosti během jízdy - T32 definuje nový standard v rámci Sport Touring kategorie.

Najít prodejce

Vyhledejte prodejce podle směrovacího čísla nebo města

Use my current location

Žádné výsledky

alt text