Obrázek ukazuje jezdce stojící poblíž svých motorek s pneumatikami Bridgestone, zatímco zapadá slunce.

MOTOCYKLOVÉ PNEUMATIKY

Objevte celý sortiment

Stejný výkon na silnici i v terénu

Ať už cestujete tisíce kilometrů po silnici nebo se vydáte na nezpevněné cesty, Adventure pneumatiky Bridgestone jsou ideální pro každé dobrodružství.

Pneumatiky na míru pro motocykly

Získejte Custom pneumatiky Bridgestone, které splňují potřeby každého motocyklu, ať už jde o vynikající kilometrový výkon, ovladatelnost nebo pohodlí.

Všestranná pro všechny typy terénu

Výkon, všestrannost a nejmodernější technologie umožňují offroadovým pneumatikám Bridgestone pomoci vám zdolat všechny typy terénu.

Vynikající výkon na trati

Závodní pneumatiky světové třídy, které byly vyvinuty nejnovějšími technologiemi, zajišťují vynikající přilnavost a ovladatelnost na trati.

Ideální volba do městského provozu

Projeďte městem s důvěrou na skútrových pneumatikách Bridgestone. Ideální pro jízdu ve městě, tyto pneumatiky jsou spolehlivé po celý rok a odolné.

Vynikající přilnavost na trati i mimo ni

Ať už cestujete tisíce kilometrů po silnici nebo se vydáte na nezpevněné cesty, Adventure pneumatiky Bridgestone jsou ideální pro každé dobrodružství.

Pohodlná a dlouhá jízda

Zvyšte svoje sebevědomí na silnici s pneumatikami Bridgestone Sport Touring. Nabízí vynikající výkon na mokru, ovladatelnost na suchu a prodlouženou životnost pneumatik.

Najít prodejce

Vyhledejte prodejce podle směrovacího čísla nebo města

Use my current location

Žádné výsledky

alt text