Několik kloubových sklápěčů pracujících na velkém staveništi

Prémiová řada užitkových a průmyslových pneumatik Bridgestone pro všechny typy terénu a vozidel.

Vyšší produktivita na všech typech terénu

Produkty Bridgestone pro povrchové doly jsou robustní a všestranné, takže vaši řidiči zůstanou v bezpečí a vaše vozidla budou v provozu.

Výjimečná odolnost proti proříznutí, trakce a stabilita

Bez ohledu na povrch a účel. Pneumatiky Bridgestone nabízejí vynikající stabilitu a přilnavost, které umožňují překonat různé požadavky na tepelnou odolnost potřebné pro podzemní těžbu.

Vynikající trakce, pohodlí a dlouhodobý výkon

Inovativní technologie zajišťují, že pneumatiky Bridgestone pro lomy a stavebnictví jsou známé tím, že zlepšují efektivitu, snižují prostoje a zvyšují návratnost investic.

Navrženo pro těžká břemena a různá použití

Průmyslové pneumatiky Bridgestone jsou konstruovány tak, aby se rovnoměrně opotřebovávaly a poskytovaly vynikající zatáčení, stabilitu a pohodlí i při přepravě těžkých nákladů.

Zobrazit pneumatiky podle vozidla

Pneumatiky pro kolové nakladače

Díky našemu sortimentu běhounů a rozměrů nabízíme pneumatiky pro všechny typy použití kolových nakladačů, od odklízení sněhu až po těžbu v podzemí.

Kloubové sklápěče

Naše samočisticí běhouny vynikají na blátivém povrchu, zatímco naše uzavřené, kompaktní běhouny si poradí s kamenitým povrchem.

Pevné sklápěče

Trakce, stabilita, odolnost a komfort jsou standardními vlastnostmi řady pneumatik Bridgestone pro pevné sklápěče.

Nakladače

Zlepšete efektivitu díky pneumatikám navrženým pro vynikající odolnost proti proříznutí, stabilitu a trakci.

Gradery

Ať už pluhujete sníh, pracujete na zledovatělém povrchu nebo připravujete silniční práce, naše pneumatiky pro grejdry zajišťují nízkou úroveň vibrací, vysokou stabilitu a dobrou trakci.

Scrapery

Díky dobré trakci, flotaci a boční stabilitě jsou pneumatiky Bridgestone Scraper ideální pro měkké a blátivé povrchy.

Rypadla

Naše speciální směs pryže, široké výstupky a pravidelný dezén zajišťují, že pneumatiky Bridgestone pro rypadla jsou odolné proti prořezávání a přehřívání.

Kompaktéry

Pneumatiky Bridgestone pro asfaltové válce jsou navrženy tak, aby rovnoměrně rozkládaly tlak na zhutněný povrch, a používají jedinečnou pryžovou směs, která odolává teplu.

Jeřáby

OTR jeřábové pneumatiky Bridgestone jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální přítlak i při velkém zatížení a na nerovném terénu a zlepšovaly tak stabilitu a bezpečnost.

Portálové nosiče

Zajistěte si dlouhotrvající výkon. Naše pneumatiky jsou zkonstruovány s vysokou pevností pláště a odolností, takže vydrží vysokou frekvenci působení zatěžujících sil.

Vysokozdvižné vozíky / nákladní vysokozdvižné vozíky

Naše pneumatiky pro vysokozdvižné vozíky se vyrovnávají s kolísáním zatížení a rychlostí při zachování stability a tepelné odolnosti.