Weather Control A005-evo

Celoroční Automobily / SUV / 4x4 Pneumatika
Click and drag Drag to rotate this tyre

Weather Control A005-evo

Celoroční Automobily / SUV / 4x4 Pneumatika
Weather Control A005 EVO je nejnovější verze řady celoročních pneumatik společnosti Bridgestone, která nabízí mimořádnou přilnavost za mokra, lepší výkon na sněhu a technologii DriveGuard.
Click and drag Drag to rotate this tyre
  • Nejlepší přilnavost za mokra ve své třídě 1
  • Lepší výkon na sněhu 2
  • Výjimečně dlouhá životnost 3
Číst více Číst méně

Technické vlastnosti a výhody

Tento obrázek ukazuje, že pneumatika Weather Control A005 EVO DriveGuard získala hodnocení A na EU štítku, protože používá NanoPro-Tech™: směs s vysokým obsahem siliky.

Speciální dezén a směs pneumatiky

Pneumatika získala hodnocení A na EU štítku za přilnavost za mokra
Řidiči s pneumatikami Weather Control A005 EVO mohou zůstat klidní, ať už jde o prudké brzdění na mokré silnici nebo o bezpečnou jízdu na dálnici během bouřky. Více prvků v ramenní oblasti a vysokoobjemové drážky v dezénu umožnily této pneumatice získat nejlepší hodnocení na štítku EU za přilnavost za mokra.
Tento obrázek ukazuje, že pneumatika Weather Control A005 EVO DriveGuard má robustní konstrukci, která zvládne celoroční povětrnostní podmínky.

Optimalizovaná konstrukce kostry

Delší životnost pneumatik a kilometrový výkon
Zvýšená odolnost kostry zaručuje, že si pneumatiky Weather Control A005 EVO poradí s celou řadou povětrnostních i jízdních podmínek, díky čemuž mohou řidiči jezdit celý rok se stejnými pneumatikami. Jejich konstrukce rovněž přispívá k optimálnímu rozložení tlaku, který zajišťuje maximální výkon a rovnoměrné opotřebení.
Tento obrázek ukazuje, že pneumatika Weather Control A005 EVO DriveGuard získala certifikaci 3PMSF za vynikající výkon na sněhu.

Inovovaná směs siliky

Certifikace 3PMSF
Weather Control je určena k celoročnímu provozu, ale A005 EVO nabízí jedinečná vylepšení, která řidičům pomáhají zejména v zimě. Inovovaná směs Nano Pro-Tech™, dezén uspořádaný do tvaru písmene V a inovativní lamely společně přispívají k lepšímu brzdění a zrychlování vozidla a nabízí lepší trakci na sněhu.

Zákonné oznámení

1 Hodnocení „A“ na EU štítku pro označování pneumatik – nejlepší známka za přilnavost za mokra.

2 Certifikace 3PMSF (piktogram hory se třemi vrcholky a symbolem sněhové vločky)
Na základě interních testů provedených společností Bridgestone na zkušební dráze ve Švédsku. Srovnání s modelem Weather Control A005. Rozměr pneumatiky 205/55 R16 94V. O 3 % vyšší trakční síla při zrychlování z 5 km/h na 35 km/h oproti předchozímu modelu. O 3 % kratší brzdná dráha na sněhu při zpomalování ze 40 km/h na 5 km/h oproti předchozímu modelu. O 4 % vyšší boční zrychlení při slalomu na sněhu rychlostí 50 km/h oproti předchozímu modelu.

3 Nabízí stejný kilometrový výkon jako naše prémiové letní pneumatiky
Stejný kilometrový výkon jako předchůdce ve srovnání s prémiovými letními pneumatikami. Na základě interních testů provedených společností Bridgestone ve vnitřní laboratoři. Srovnání s modelem Weather Control A005. Rozměr pneumatiky 205/55 R16 94V. Životnost pneumatiky závisí na stylu jízdy, tlaku pneumatiky, údržbě pneumatiky a vozidla, povětrnostních podmínkách a dalších faktorech.