Obrázek je pohled z ptačí perspektivy na dopravní společnost jedoucí po dálnici s nákladními pneumatikami Bridgestone.

Objevte celý sortiment

Nákladní pneumatiky pro dálkový provoz

Dálkové pneumatiky Bridgestone pomáhají snižovat spotřebu paliva, emise a celkové náklady na provoz vozového parku, aniž by byl ohrožen výkon pneumatik.

Nákladní pneumatiky pro regionální dopravu

Univerzální pneumatiky Bridgestone využívají nejnovější technologie k dosažení vynikajícího počtu ujetých kilometrů, přilnavosti a životnosti pro širokou škálu použití.

Pneumatiky pro městské autobusy

Pneumatiky Bridgestone pro městské autobusy zvládají typické výzvy městského řízení a zajišťují pohodlnou a udržitelnou jízdu ve městě.

Pneumatiky pro dálkové autobusy

Celoroční možnosti pneumatik Bridgestone pro dálkové autobusy nabízejí pohodlný zážitek pro řidiče i cestující, kteří se vydávají na cesty na dlouhé vzdálenosti.

Home Teaser Image
OBJEVTE ŘADU PNEUMATIK BRIDGESTONE DURAVIS R002.
Nákladní pneumatiky pro městskou a meziměstskou přepravu

Pneumatiky Bridgestone pro lehká a střední nákladní vozidla nabízejí všestrannost a odolnost, která je potřeba k zajištění včasného dodání ve městech a okolí.

Nákladní pneumatiky pro mírný smíšený provoz a přepravu.

Pneumatiky Bridgestone pro mírný smíšený provoz jsou určeny pro stavební a dopravní průmysl a nabízejí vynikající přilnavost, kilometrový výkon a odolnost.

Nákladní pneumatiky pro náročný smíšený provoz

Pneumatiky Bridgestone pro náročný smíšený provoz jsou ideální pro manipulaci s těžkými břemeny v náročných podmínkách, na stavbách, v dolech nebo lomech.

Nákladní pneumatiky pro zimní podmínky

Zimní pneumatiky Bridgestone poskytují vynikající výkon a přesnou ovladatelnost i při jízdě v náročných podmínkách na ledu a sněhu.

Home Teaser Image
OBJEVTE ŘADU PNEUMATIK BRIDGESTONE ECOPIA H002.

Také vás může zajímat ...

Fleetcare

Řešení pro podporu vašeho podnikání od jednoho partnera pro mobilitu, vytvořené na základě vašich potřeb s modulárním a flexibilním přístupem. Osvědčený již dnes. S náskokem před zítřkem.

Obrázek ukazuje vozové parky, které by mohly benefitovat z mobilního řešení Bridgestone Total Tyre Care.
Řešení protektorování Bandag
Bandag, globální lídr v oblasti protektorování, kombinuje více než 60 let odborných znalostí v oboru s nekompromisním důrazem na bezpečnost, spolehlivost a životnost. Naše širkoká produktová řada poskytuje kilometrový výkon a výkon srovnatelný s novými prémiovými pneumatikami za nižší pořizovací cenu, což snižuje vaše celkové náklady na kilometr.
Obrázek ukazuje vozový park používající protektorované pneumatiky Bandag na dálnici s krásnou krajinou v pozadí.
Originální výbava
Pneumatiky Bridgestone v originální výbavě (OE) zaručují jedinečné vlastnosti nákladních vozidel a autobusů, aby jim pomohly dosáhnout vynikajícího výkonu. Podívejte se na nejnovější pneumatiky Bridgestone OE pro nová střední a těžká nákladní vozidla.
Obrázek ukazuje sortiment nákladních vozidel, které spoléhají na pneumatiky Bridgestone OE.