Obrázek je pohled z ptačí perspektivy na dopravní společnost jedoucí po dálnici s nákladními pneumatikami Bridgestone.

NÁKLADNÍ & AUTOBUSOVÉ PNEUMATIKY

Objevte celý sortiment

Nákladní pneumatiky pro dálkový provoz

Dálkové pneumatiky Bridgestone pomáhají snižovat spotřebu paliva, emise a celkové náklady na provoz vozového parku, aniž by byl ohrožen výkon pneumatik.

Nákladní pneumatiky pro regionální dopravu

Univerzální pneumatiky Bridgestone využívají nejnovější technologie k dosažení vynikajícího počtu ujetých kilometrů, přilnavosti a životnosti pro širokou škálu použití.

Pneumatiky pro městské autobusy

Pneumatiky Bridgestone pro městské autobusy zvládají typické výzvy městského řízení a zajišťují pohodlnou a udržitelnou jízdu ve městě.

Pneumatiky pro dálkové autobusy

Celoroční možnosti pneumatik Bridgestone pro dálkové autobusy nabízejí pohodlný zážitek pro řidiče i cestující, kteří se vydávají na cesty na dlouhé vzdálenosti.

Home Teaser Image

Duravis R002

OBJEVTE ŘADU PNEUMATIK BRIDGESTONE DURAVIS R002.
Nákladní pneumatiky pro městskou a meziměstskou přepravu

Pneumatiky Bridgestone pro lehká a střední nákladní vozidla nabízejí všestrannost a odolnost, která je potřeba k zajištění včasného dodání ve městech a okolí.

Nákladní pneumatiky pro mírný smíšený provoz a přepravu.

Pneumatiky Bridgestone pro mírný smíšený provoz jsou určeny pro stavební a dopravní průmysl a nabízejí vynikající přilnavost, kilometrový výkon a odolnost.

Nákladní pneumatiky pro náročný smíšený provoz

Pneumatiky Bridgestone pro náročný smíšený provoz jsou ideální pro manipulaci s těžkými břemeny v náročných podmínkách, na stavbách, v dolech nebo lomech.

Nákladní pneumatiky pro zimní podmínky

Zimní pneumatiky Bridgestone poskytují vynikající výkon a přesnou ovladatelnost i při jízdě v náročných podmínkách na ledu a sněhu.

Home Teaser Image

Ecopia H002

OBJEVTE ŘADU PNEUMATIK BRIDGESTONE ECOPIA H002.

Také vás může zajímat ...

Fleetcare

Řešení pro podporu vašeho podnikání od jednoho partnera pro mobilitu, vytvořené na základě vašich potřeb s modulárním a flexibilním přístupem. Osvědčený již dnes. S náskokem před zítřkem.

Obrázek ukazuje vozové parky, které by mohly benefitovat z mobilního řešení Bridgestone Total Tyre Care.
Řešení protektorování Bandag
Bandag, globální lídr v oblasti protektorování, kombinuje více než 60 let odborných znalostí v oboru s nekompromisním důrazem na bezpečnost, spolehlivost a životnost. Naše širkoká produktová řada poskytuje kilometrový výkon a výkon srovnatelný s novými prémiovými pneumatikami za nižší pořizovací cenu, což snižuje vaše celkové náklady na kilometr.
Obrázek ukazuje vozový park používající protektorované pneumatiky Bandag na dálnici s krásnou krajinou v pozadí.
Originální výbava
Pneumatiky Bridgestone v originální výbavě (OE) zaručují jedinečné vlastnosti nákladních vozidel a autobusů, aby jim pomohly dosáhnout vynikajícího výkonu. Podívejte se na nejnovější pneumatiky Bridgestone OE pro nová střední a těžká nákladní vozidla.
Obrázek ukazuje sortiment nákladních vozidel, které spoléhají na pneumatiky Bridgestone OE.

Najít prodejce

Vyhledejte prodejce podle směrovacího čísla nebo města

Use my current location

Žádné výsledky

alt text