Pneumatiky Osobní, 4x4, dodávkové

Objevte celou řadu

This image shows a bird's-eye view of a picturesque landscape with a city in the distance and a winding empty road.
Turanza
Zvládněte bravurně svou cestu, i za deštivého počasí
Turanza je značka prémiových letních cestovních pneumatik, které řidičům propůjčí jistotu a kontrolu při jízdě na suché i mokré vozovce.
Blizzak
Zvládněte bravurně svou cestu, po celou zimu
Blizzak je řada zimních pneumatik vhodných do všech podmínek. Řidiče s pneumatikami Blizzak nezaskočí ani nepředvídatelné rozmary zimního počasí a bezpečně dojedou až do cíle.
Weather Control
Zvládněte bravurně svou cestu,v každém ročním období
Weather Control je prémiová celoroční pneumatika spojující vynikající vlastnosti letních a zimních pneumatik. Řidičům během celého roku zajišťuje vysoký výkon a komfort.
Potenza
Zvládněte bravurně svou cestu, Probuďte své smysly
Potenza je značka společnosti Bridgestone pro segment výkonných vozidel. Dopřejte si maximální stabilitu v zatáčkách i přímém směru a skvělý brzdný výkon za sucha. Užijte si jízdu.
Dueler
Zvládněte bravurně svou cestu, v jakémkolic terénu
Dueler je pneumatika na silnice i do terénu, co se vypořádá se všemi podmínkami. Tato řada se vyznačuje optimalizovanými vlastnostmi, co chrání řidiče za každého počasí i v náročném terénu.
Ecopia
Nejlepší palivová účinnost a přilnavost na mokru ve své třídě
Pneumatiky Ecopia se soustředí na palivovou účinnost, aniž by ubíraly na výkonu. Extrémně nízký valivý odpor sníží spotřebu jakéhokoli vozidla a zajistí pohodlné cestování.
Duravis
Zvládněte bravurně svou cestu, dovezte své podnikání dále
Duravis je „chytrou volbou“ pro provozovatele vozových flotil i soukromé majitele dodávek. Snižuje náklady, maximalizuje efektivitu podnikání a zlepšuje kontrolu nad vozidlem po celý rok.
General Use
Pneumatiky pro všeobecné použití nabízejí ideální rovnováhu mezi stabilitou a pohodlím. Dopřejte si spolehlivý výkon, dlouhou životnost a klidnou jízdu.

Kde koupit Bridgestone

Vyhledejte prodejce podle směrovacího čísla nebo města

Najít prodejceNajít prodejce
This image shows an empty road in a green landscape.