Pro rychlý rozvoj vašeho podnikání

Integrované řešení pro správu pneumatik a vozových parků

Řešení pro podporu vašeho podnikání od jednoho partnera pro mobilitu, vytvořené na základě vašich potřeb s modulárním a flexibilním přístupem. Osvědčený již dnes. S náskokem před zítřkem.

SPRÁVA PNEUMATIK

Řešení správy pneumatik prostřednictvím individualizovaných programů podporovaných nejmodernější technologií a snadno využitelnými systémy a procesy.

SPRÁVA VOZOVÉHO PARKU

Optimalizace obchodních výsledků vaší firmy s Webfleet, evropskou jedničkou mezi řešeními pro správu vozových parků.

INTEGROVANÁ ŘEŠENÍ

Kombinace řešení správy pneumatik a vozového parku pro maximální pohodlí a nové benefity pro váš vozový park.

OBJEVTE FLEETCARE

S FLEETCARE USILUJEME O

Snížení celkových nákladů na vlastnictví

Dosáhněte úspor v celém svém provozu díky prediktivní údržbě, optimálnímu využití majetku a programům úspory paliva.

Maximální spokojenost zákazníků

Pomáháme vám poskytovat služby vašim zákazníkům tím, že maximalizujeme dobu provozuschopnosti a zlepšujeme správu pracovních postupů.

Úsporu času

Zlepšete své procesy, uvolněte zdroje a ušetřete drahocenný čas, abyste mohli posouvat své podnikání kupředu.

Podpora kompatibility s vozovým parkem

Fleetcare zajišťuje váš majetek ve správném stavu a poskytuje podporu, kterou potřebujete k dodržení dopravních a přepravních předpisů.

Zajištění bezpečnosti a ochrany

Udržujeme váš majetek v bezpečí díky preventivní péči o pneumatiky, sledování majetku 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a diagnostice vozidel v reálném čase.

Vytváření trvale udržitelné budoucnosti

Optimalizace trasy, ekologická jízda, vícenásobná životnost pneumatik… Fleetcare nabízí kompletní sadu řešení pro úsporu paliva a snížení ekologické zátěže.

Správa pneumatik

Naše řešení správy pneumatik jsou navržena tak, aby snížila náklady na provoz vašich pneumatik, udržela vaše vozidla v chodu a přinesla vám maximální pohodlí. Od jedinečnosti každé operace neustále sledujeme vaše požadavky a identifikujeme ty nejlepší produkty, služby a řešení pro váš vozový park. Využíváme nejmodernější technologie, pokročilé systémy správy pneumatik a profesionální síť poskytovatelů služeb, abychom zajistili maximální využití hodnoty a přispěli k úspěchu vaší společnosti.

Správa vozových parků

Optimalizujte své podnikání pomocí Webfleet, evropské jedničky mezi řešeními pro správu vozových parků. Je vytvořen tak, aby dával přehledné údaje o vašem vozidle a jízdních datech, abyste mohli sledovat svůj majetek, zvyšovat produktivitu a snižovat náklady. Naše portfolio zahrnuje mimo jiné specializovaná řešení pro ekologickou a bezpečnou jízdu, optimální řízení pracovních postupů / tachografů / elektrických vozidel. Můžeme snadno integrovat Webfleet a naše partnerské aplikace do vašich stávajících podnikových systémů a dále zlepšit vaše operace.

Ingegrovaná řešení

Fleetcare spojuje silné stránky našeho portfolia pneumatik a správy vozového parku do jediného řešení. Kromě pohodlnějšího jednání s jedním partnerem to také znamená další výhody v podobě kombinovaných dat. Nabízíme vám modulární a flexibilní řešení pro správu vašeho majetku inteligentním, datovým a automatizovaným způsobem. Fleetcare umožňuje propojit a predikovat monitorování a údržbu pneumatik, řídit spotřebu paliva ve vašem vozovém parku a nabízí specializovaná řešení pro vaše přívěsy.