TireMatics

Řešení pro proaktivní správu pneumatik, která udrží vaše podnikání v chodu.

Obrázek zachycující pohled zezadu na vozidlo využívající pneumatiky Bridgestone
Optimalizace výkonu pneumatik
Maximalizace palivové účinnosti
Snížení nákladů na pneumatiky bez kompromisů v oblasti bezpečnosti

Výhody

Tato ikona symbolizuje vozidlo, což znamená, že Bridgestone Tirematics přináší pro vozidla výhody.

Vozidla

Řešení Tirematics zajišťuje optimální spotřebu paliva, lepší výkon při brzdění i lepší ovladatelnost a minimalizuje potenciální poruchy.
Ikona symbolizuje pneumatiku, což znamená, že Bridgestone Tirematics pomáhá vozovým parkům zajistit max. výkon pneumatik.

Pneumatiky

Udržuje správný tlak v pneumatikách, který zajišťuje optimální kilometrový výkon a vyšší odolnost kostry a redukuje nepravidelné opotřebení.
Tato ikona symbolizuje euro, což znamená, že Bridgestone Tirematics vozovým parkům ušetří náklady.

Úspory

Podhuštěné pneumatiky zvyšují spotřebu paliva a mají kratší životnost. Řešení Tirematics má minimální servisní nároky a dokáže vám ušetřit náklady, maximalizovat provozuschopnost a zefektivnit operace.

Jak to funguje

Zjistěte, jak může Tirematics pomoci vašemu vozovému parku.

Náhled videa, které vysvětlujte, jak Bridgestone Tirematics funguje.

Chcete se dozvědět více?

STÁHNĚTE SI KATALOG TIREMATICS.

Jak to funguje

Obrázek operátora Bridgestone, který instaluje systém Tirematics na pneumatiku.

Instalace a nastavení

Systém Tirematics se vyznačuje snadnou instalací a kompletně bezdrátovou bránou. Jeho senzory se montují zvenku na ventily kol. Senzory přenášejí informace o tlaku a teplotě pneumatik a jsou spojeny s příslušnými vozidly v cloudu Tirematics prostřednictvím nástrojů FleetBridge nebo Toolbox.
Obrázek ukazuje systém Tirematics v provozu a pneumatiku Bridgestone, která projíždí kolem systému pro monitorování tlaku.

Použití

Pokaždé, když vozidlo projede bránou, odečte se hodnota tlaku a odešle se do cloudu Tirematics. Cloud Tirematics analyzuje příchozí data a v případě potřeby okamžitě vydá výstrahu.
Obrázek operátora, který kontrolujte nahuštění pneumatiky

Akce

Příjemci výstrah jsou určeni předem s ohledem na nejlepší řešení situace v případě, že by došlo k nehodě v souvislosti s tlakem v pneumatice. Tyto výstrahy jsou odesílány z cloudu Tirematics prostřednictvím e-mailu nebo zpráv SMS a lze je odeslat rovněž řidiči.