Bezpečné a spolehlivé řešení

Protektorace je bezpečný a spolehlivý způsob snižování nákladů v dopravních společnostech, přičemž je zároveň šetrný k životnímu prostředí. Protektorované pneumatiky jsou v Evropě vyráběny dle standardů a norem stanovených legislativou Evropské unie. V současné době je každá třetí pneumatika prodávaná na trhu náhradní spotřeby protektorovaná.

Bandag: prvotřídní protektorovací proces

Výkony podobné jako u nových pneumatik a náklady nižší o 30 %. Žádné kompromisy z hlediska bezpečnosti. Takové jsou protektory Bridgestone. 

Naše protektory jsou výsledkem kombinace know-how společností Bridgestone a Bandag v oblasti směsí a dezénů, které bylo zdokonalováno během více než 50 let zkušeností s protektorováním. Konzistentní kvalita a bezpečnost protektorů Bridgestone a Bandag jsou výsledkem odborného systému Bandag u každého prodejce a jsou kombinací následujících částí:

  • Protektorovací pásy Bridgestone a Bandag
  • Strojní vybavení Bandag
  • Proces protektorování Bandag

Bandag je součástí skupiny Bridgestone. Vaše záruka maximální kvality, výkonu a efektivity.


Snížené náklady na kilometr

Protektory nabízejí v průměru o 30 % nižší náklady na kilometr než nové pneumatiky. Čím vícekrát lze kostra protektorovat, tím nižší jsou celkové náklady na životní cyklus pneumatiky.