Společnost Bridgestone s pneumatikou R168PLUS posouvá hranice výkonnosti a životnosti, nabízí mnohem vyšší odolnost proti vytrhávání, nižší valivý odpor a delší životnost pneumatik. 

„Nová pneumatika R168PLUS nabízí to, co je dnes zapotřebí v regionální dopravě nejvíce: vysokou odolnost kostry a vynikající potenciální kilometrový výkon redukující celkové náklady na pneumatiku v kombinaci s nižším valivým odporem pro úsporu paliva,“ říká Harald Van Ooteghem, Senior Manager, Commercial Marketing Planning, Bridgestone Europe. 

Absolutní výkon 

Potřeba stále zlepšovat poměr výkonu a nákladů na kilometr vede inženýry společnosti Bridgestone k vývoji pneumatik, které jsou extrémně odolné díky vysoce účinné použité směsi a robustní konstrukci kostry. Nejnovější technologie vyztužené směsi byla integrována do nových pneumatik R168PLUS, zaručující vyšší výkon a lepší odolnosti vůči proražení. Širší vrchní nárazníkový pás poskytuje lepší ochranu proti propíchnutí, zatímco speciální dezén pomáhá zamezit zachytávání kamínků a zvyšuje odolnost proti vytrhávání dezénu.  

Celková životnost pneumatiky 

Pneumatiky R168PLUS nabízí robustní konstrukci kostry ideální pro prodloužení životnosti v rámci konceptu "celkové životnosti" pneumatiky společnosti Bridgestone, se zdokonalenými protektory Bandag R168. Tento prémiový protektor Bandag nejenže vypadá jako nová pneumatika, ale také nabízí vynikající úroveň kvality, spolehlivosti a kilometrového výkonu v míře srovnatelné s novými pneumatikami Bridgestone. 

Pneumatiky R168PLUS o rozměru 385/65R22.5 budou k dispozici jako originální vybavení a běžně k dostání na trhu od 1. října.  

Related Tyres