Společnost Bridgestone přijala tuto výzvu a ukazuje, proč by se provozovatelé nákladních vozidel neměli soustředit pouze na pořizovací náklady, ale na náklady připadající na jeden kilometr během celé životnosti pneumatiky. 

Klíčem k programu „celkové životnosti pneumatiky“ je přístup společnosti Bridgestone zaměřený na prodloužení životnosti pneumatiky do maximální možné míry a tedy snížení nákladů na kilometr během celého životního cyklu pneumatiky.   

Kostra konstruovaná tak, aby vydržela... 

Cyklus začíná novými prémiovými pneumatikami  Bridgestone navrženými za použití nejvyspělejších technologií bez omezení v oblasti výkonu a bezpečnosti. Technologie Waved Belt™ a Turn-In-Ply jsou dvě nejvyspělejší technologie společnosti Bridgestone, které zlepšují odolnost a životnost kostry a poskytují jak dlouhou první život, tak ideální podmínky pro následnou protektoraci. 

... pro optimální protektorování

S využitím světově nejdůvěryhodnějšího procesu protektorace získává evropská síť poboček  Bandag maximum z potenciálu koster druhou, a někdy i třetí protektorací.

Výhodou pro zákazníka je, že protektory od společnosti Bandag nabízí obdobnou výkonnost pneumatiky za výrazně nižších nákladů zajištěním redukce výdajů na kilometr průměrně o 30 % v porovnání s novými nákladními pneumatikami. Výroba protektorů má také environmentální přínosy díky využívání menšího množství zdrojů a produkování zhruba o 30 % menšího množství emisí oxidu uhličitého než při výrobě nových pneumatik.  

Společnost Bridgestone vyvinula široký sortiment protektorů pro všechny aplikace v podmínkách evropského provozu. 

Díky svým certifikovaným prodejcům nákladních pneumatik může společnost Bridgestone poskytovat nezbytné služby, kontrolu a poradenství pro optimalizaci dlouhé životnosti pneumatik pro nákladní vozidla na cestách.  

„S programem celková životnost pneumatiky pomáháme dopravcům maximalizovat životnost pneumatik a snížit jejich náklady na kilometr,“ říká Harald van Ooteghem, senior manager pro plánování marketingu obchodního oddělení společnosti Bridgestone Europe. 

 Spočítejte si vlastní úspory na stránkách www.totaltyrelife.eu