Tento projekt v hodnotě 2 milionů EUR disponuje nejnovější protektorovací technologií Bandag. 

Mezi téměř 100 hostů pozvaných na slavnostní zahájení byli také zástupci maďarské vlády a pan Akihito Ishii, ředitel pro nákladní vozy, autobusy a protektory společnosti Bridgestone Europe. Dále byli přítomni zástupci národních a lokálních sdělovacích prostředků, representanti místních organizací v Mezőszilas a jednatelé dalších spřátelených společností. 

Maďarská společnost 5-Let je od roku 1996 zapojena do ekologických řešení pro energii, zahrnujících zejména geotermální energii. Protektorování pneumatik pro nákladní vozidla využívá až o 75 % méně energie a zdrojů v porovnání s výrobou nových pneumatik. Dále je redukováno množství odpadního materiálu z pneumatik. Tímto činí nová továrna na protektory 5-Let další krok vpřed k ochraně životního prostředí. 

Jako pobočka společnosti Bandag má 5-Let přístup k široké škále prémiových protektorů Bandag a Bridgestone. To je dobrá zpráva pro majitele vozových parkůp v Maďarsku, kteří chtějí snížit náklady na pneumatiky. Protektory Bandag nabízejí obdobné výkony, jako nové pneumatiky Bridgestone, avšak při výrazně nižších nákladech.

Tento nový prodejce produktů Bandag rovněž posiluje balíček služeb společnosti Bridgestone v Maďarsku, sestávající z nabídky nových pneumatik, protektorů a služeb navržených k úspoře výdajů koncového uživatele.

Related Tyres