Společnost Bridgestone uvádí na trh běhouny Bandag v rozsahu, který přesně koresponduje s prémiovými pneumatikami Bridgestone pro smíšený provoz, nabízející skvělou ochranu investic pro vozový park s dopravním užitím způsobujícím intenzivní opotřebení. Tři nové dezény Bandag pro smíšený provoz jsou určeny buď pro záběrovou nápravu, přívěs, či pro použití na všech pozicích.

Sloučení společností Bandag a Bridgestone svedl dohromady půlstoletí zkušeností s přesným protektorováním společně s technologicky vyspělým rozvojem významného výrobce pneumatik. Tento vzrušující nový počin umožňuje společnosti Bridgestone vyrábět protektory Bandag s obdobnou kvalitou, výkonností a vzhledem jako mají ekvivalentní nové pneumatiky Bridgestone.

Robustní, odolné a jako nové

Společným rysem nového záběrového dezénu Bandag L355 (E), dezénu pro přívěsy M748 (E) a dezénu pro všechny pozice M840 (E) je jejich mimořádná odolnost vůči průrazům a poškození. Produkty společnosti Bandag nyní využívají rozsáhlých zkušeností společnosti Bridgestone s mimosilničními pneumatikami, což umožnilo vyvinout novou revoluční pryžovou směs navrženou pro provoz i na nejdrsnějším povrchu.

Pryžová směs v běhounu a vyztužená ramena dále chrání cennou kostru pneumatiky před ostrými předměty, zatímco extra hluboký dezén prodlužuje životnost pneumatiky i v nejtvrdších jízdních podmínkách.

Zvláštním rysem tří nových dezénů Bandag je typický zakřivený profil Bandag ECL. To znamená, že protektory Bandag L355 (E), M748 (E) nebo M840 (E) jsou prakticky nerozlišitelné od odpovídajících nových pneumatik společnosti Bridgestone. Tyto nové dezény Bandag toho však nabízí mnohem více než pouhý vzhled, jelikož jejich kvalita, výkonnost, spolehlivost a kilometrový výkon jsou srovnatelné s novými pneumatikami.

Zaměřeno na spolehlivost a rozpočet

Dopravci jezdící ve smíšeném provozu jsou silně závislí na protektorování pneumatik, a to za účelem optimalizace rozpočtu a životnosti pneumatik. Mnozí majitelé vozových parků provozovaných v náročných podmínkách na silnici i v terénu oceňují kombinaci nových prémiových pneumatik Bridgestone a spolehlivého protektorování předvulkanizovanými pásy Bandag.  V důsledku toho jsou tři nové dezény Bandag, které vychází z nových pneumatik Bridgestone, ideální volbou pro ty provozovatele vozových parků, kteří chtějí dosáhnout optimální spolehlivosti během několikanásobné životnosti pneumatik při efektivnějším využití rozpočtu na pneumatiky.