Nákladní & autobusové pneumatiky

Objevte celý sortiment

Obrázek je pohled z ptačí perspektivy na dopravní společnost jedoucí po dálnici s nákladními pneumatikami Bridgestone.
Dálkový
Nákladní pneumatiky pro dálkový provoz
Dálkové pneumatiky Bridgestone pomáhají snižovat spotřebu paliva, emise a celkové náklady na provoz vozového parku, aniž by byl ohrožen výkon pneumatik.
Víceúčelové
Nákladní pneumatiky pro regionální dopravu
Univerzální pneumatiky Bridgestone využívají nejnovější technologie k dosažení vynikajícího počtu ujetých kilometrů, přilnavosti a životnosti pro širokou škálu použití.
městský autobus
Pneumatiky pro městské autobusy
Pneumatiky Bridgestone pro městské autobusy zvládají typické výzvy městského řízení a zajišťují pohodlnou a udržitelnou jízdu ve městě.
Dálkové autobus
Pneumatiky pro dálkové autobusy
Celoroční možnosti pneumatik Bridgestone pro dálkové autobusy nabízejí pohodlný zážitek pro řidiče i cestující, kteří se vydávají na cesty na dlouhé vzdálenosti.

Duravis R002

OBJEVTE ŘADU PNEUMATIK BRIDGESTONE DURAVIS R002.

Speciální přeprava
Nákladní pneumatiky pro náročné sektory
Pneumatiky Bridgestone pro speciální přeprava jsou dostatečně odolné pro vozidla, která potřebují přepravovat těžké náklady a zajistit včasné dodávky.
Pneu pro náročné podmínky
Nákladní pneumatiky pro městskou a meziměstskou přepravu
Pneumatiky Bridgestone pro lehká a střední nákladní vozidla nabízejí všestrannost a odolnost, která je potřeba k zajištění včasného dodání ve městech a okolí.
Pneu pro náročné podmínky
Nákladní pneumatiky pro mírný smíšený provoz a přepravu.
Pneumatiky Bridgestone pro mírný smíšený provoz jsou určeny pro stavební a dopravní průmysl a nabízejí vynikající přilnavost, kilometrový výkon a odolnost.
Lehké a středně těžké vozy
Nákladní pneumatiky pro náročný smíšený provoz
Pneumatiky Bridgestone pro náročný smíšený provoz jsou ideální pro manipulaci s těžkými břemeny v náročných podmínkách, na stavbách, v dolech nebo lomech.
Zimní
Nákladní pneumatiky pro zimní podmínky
Zimní pneumatiky Bridgestone poskytují vynikající výkon a přesnou ovladatelnost i při jízdě v náročných podmínkách na ledu a sněhu.

Ecopia H002

OBJEVTE ŘADU PNEUMATIK BRIDGESTONE ECOPIA H002.

Také vás může zajímat ...

Obrázek ukazuje vozové parky, které by mohly benefitovat z mobilního řešení Bridgestone Total Tyre Care.

Total Tyre Care

+ Read more
Jako provozovatel vozového parku jste pod neustálým tlakem, abyste maximalizovali výkon svého vozového parku při zachování svých nákladů. Objevte, jak vám Total Tyre Care může pomoci snížit celkové provozní náklady.
Číst více
Obrázek ukazuje vozový park používající protektorované pneumatiky Bandag na dálnici s krásnou krajinou v pozadí.

Řešení protektorování Bandag

+ Read more
Bandag, globální lídr v oblasti protektorování, kombinuje více než 60 let odborných znalostí v oboru s nekompromisním důrazem na bezpečnost, spolehlivost a životnost. Naše širkoká produktová řada poskytuje kilometrový výkon a výkon srovnatelný s novými prémiovými pneumatikami za nižší pořizovací cenu, což snižuje vaše celkové náklady na kilometr.
Číst více
Obrázek ukazuje sortiment nákladních vozidel, které spoléhají na pneumatiky Bridgestone OE.

Originální výbava

+ Read more
Pneumatiky Bridgestone v originální výbavě (OE) zaručují jedinečné vlastnosti nákladních vozidel a autobusů, aby jim pomohly dosáhnout vynikajícího výkonu. Podívejte se na nejnovější pneumatiky Bridgestone OE pro nová střední a těžká nákladní vozidla.
Číst více

Najít prodejce

Vyhledejte prodejce podle směrovacího čísla nebo města