flying kick

BRIDGESTONE

HRDÝ PARTNER OLYMPIJSKÝCH HER

ZA VŠECH OKOLNOSTÍ PUTUJTE ZA SVÝM SNEM

 

Olympioniky se lidé nerodí. Jsou víc než spojením síly a rychlosti. Mají jasný cíl a odhodlání jej dosáhnout. Ve společnosti Bridgestone to víme. Proto jim pomáháme udržet si za všech okolností správný směr a putovat za jejich snem.

JSME HRDÍ, ŽE JSME POMOHLI ZAJISTIT NEJLEPŠÍ MOŽNÉ OLYMPIJSKÉ HRY

OLYMPIC GAMES

NÁŠ PŘÍSPĚVEK DO OLYMPIJSKÝCH HER TOKIO 2020

Jsme nesmírně hrdí, že jsme pomohli zajistit pro naše sportovce, fanoušky a pořadatelské město jedny z nejefektivnějších a udržitelných her v historii. Poskytli jsme naše produkty celému vozovému parku Tokio 2020 a pomoc tisísů dobrovolníků z řad našich zaměstnanců.

logo

ZA VŠECH OKOLNOSTÍ PUTUJTE ZA SVÝM SNEM

logo

Olympioniky se lidé nerodí. Olympioniky se lidé stávají. Jsou víc než pouhým spojením síly a rychlosti. Jsou ztělesněním absolutního odhodlání dosáhnout cíle a splnit si své sny. Vážíme si všech lidí, kteří se vydali na cestu ke svému cíli, a již několik desítek let jim pomáháme udržet si správný kurz. Cesta je naší vášní – bez ohledu na to, kam vede, a jaké na ní panují podmínky. Ať už chcete dosáhnout olympijské slávy nebo jakéhokoli pro vás významného cíle, nevzdávejte to. Pokračujte dál. Za všech okolností putujte za svým snem.