Tyre Talk

Bridgestone na autosalonu IAA 2017

Navštivte naši expozici, v níž bude mít premiéru nová pneumatika a kde představíme naše nejnovější inovace. Kromě toho vás v ní vyzveme k „naplňování svých snů, ať se děje cokoli“ v souladu s naším mottem „Chase Your Dream, No Matter What“!

Bridgestone at Frankfurt Motor Show 

Bridgestone nebude chybět na autosalonu IAA 2017, který se uskuteční ve dnech 12. až 24. září ve Frankfurtu nad Mohanem. V Německu představí vzrušující novinky v pozoruhodné expozici s řadou nejnovějších inovací.

Zveme vás na premiéru pneumatiky Bridgestone Turanza T005… k diskuzím o nečekaných inovacích… k důkladné prohlídce našich nejnovějších prémiových produktů… a k nalezení odpovědi na otázku, proč Bridgestone, jako celosvětový partner olympijských her, vybízí mottem „Chase Your Dream, No Matter What“ všechny lidi, aby „naplňovali své sny, ať se děje cokoli“.

Tiskové dny: 12. – 13. září. Dny pro odbornou veřejnost: 14. – 15. září. 
Dny pro veřejnost: 16. – 24. září. 
Bridgestone: Hala 8.0 – stánek D03

Premiéra: Cestovní pneumatika Bridgestone Turanza T005

Bridgestone představí na 67. IAA ve Frankfurtu nad Mohanem zcela novou cestovní pneumatiku Bridgestone Turanza T005, která byla vyvinuta a je vyráběna v Evropě. 

Bridgestone Turanza T005 vychází vstříc potřebám evropských řidičů, kteří požadují maximální ovladatelnost vozidla v náročných jízdních situacích každodenního provozu, zejména pak v deštivém počasí. Zákazník je pro společnost Bridgestone pánem a inspirací pro všechny nové produkty a technologie.

Tisková konference 12. 9.: Turanza T005 a Bridgestone World Solar Challenge 

Srdečně vás zveme na tiskovou konferenci, která se uskuteční 12. září ve 12 h v expozici značky Bridgestone. Paolo Ferrari, generální ředitel a prezident společnosti Bridgestone EMEA, vám vlastními slovy vysvětlí, proč Turanza T005 posouvá laťku pro cestovní pneumatiky do nové výšky.

Během tiskové konference se dozvíte také více informací o nadcházející vzrušující soutěži Bridgestone World Solar Challenge s pneumatikami Ecopia, které disponují technologií ologic. Zblízka si také budete moci prohlédnout solární automobil, vyrobený univerzitou v Bochumi (Německo), která se v říjnu zúčastní letošního ročníku závodu solárních automobilů. 

Revoluční technologie ologic společnosti Bridgestone poskytuje výjimečnou hospodárnost bez kompromisů v oblastech přilnavosti a bezpečnosti. Větší průměr pneumatiky snižuje valivý odpor, zatímco užší běhoun minimalizuje aerodynamický odpor vzduchu. Výsledkem je nižší spotřeba paliva a související emise CO2. 

Nejmodernější pneumatiky a technologie Bridgestone 

Bridgestone vystaví také nedávné inovace, včetně nejnovější verze bezvzduchové pneumatiky „Air Free Concept“ pro jízdní kola a osobní automobily, a vybrané produkty z aktuální evropské produktové řady prémiových pneumatik Bridgestone: cestovní pneumatiky DriveGuard a DriveGuard Winter, pneumatiku Dueler A/T 001 pro vozidla s pohonem všech kol, ultravysokovýkonné pneumatiky Potenza S007 a Potenza S001 RFT a zimní pneumatiku Blizzak LM001 EVO.

Revitalizovaná značka Firestone

Bridgestone bude sdílet svou expozici s kultovní značkou Firestone, která byla v Evropě revitalizována a posílena uvedením produktové řady moderních a konkurenceschopných pneumatik do segmentu se střední cenovou úrovní. Cílovou skupinou jsou řidiči mladí duchem, kteří si chtějí mimořádně výhodně pořídit kvalitní pneumatiky. Na IAA 2017 budou vystaveny pneumatiky Firestone Destination H/P, Firestone Multiseason a Firestone Roadhawk.

Před odchodem z expozice značky Firestone se nezapomeňte seznámit s programem hudebních festivalů Firestone Music Tour a zazpívat si svou oblíbenou píseň pro cestování v automobilu „Firestone Car-aoke“! Budete překvapeni, jak dobře bude váš zpěv znít… 

Všichni členové týmu Bridgestone se těší na setkání s vámi na IAA 2017!Kontakt pro média:

AC&C Public Relations s.r.o.
Zorka Mašková
Tel.: 220 515 314
e-mail: zorka.maskova@accpr.cz


Bridgestone Europe NV/SA s evropskou centrálou v belgickém Bruselu je klíčovou divizí Bridgestone Corporation, největší společnosti na světě v odvětví výroby pneumatik a gumárenských produktů na světě, se sídlem v Tokiu. V Evropě Bridgestone provozuje vývojové a výzkumné centrum, 8 továren a má zastoupení ve více než 30 zemích s celkem 12 500 zaměstnanci. Pneumatiky vyvíjené a vyráběné v Evropě jsou rovněž exportovány mimo evropské teritorium.

V České republice působí Bridgestone od roku 1994 a dodává sem kompletní řadu osobních, nákladních, motocyklových, zemědělských a stavebních pneumatik značek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Sídlo společnosti je v Praze.

Více informací pro média na www.bridgestonenewsroom.eu.