Novinky

Japonský tým F.C.C. TSR Honda se na závodních pneumatikách Bridgestone umístil na stupních vítězů v závodě 24 h Le Mans

S 808 ujetými koly obsadil japonský tým třetí místo na stupních vítězů při své úplně první účasti v závodě Le Mans 24h Moto.

14 dubna 2016

Bridgestone opouští MotoGP stylově po rekordní sezoně

Bridgestone opouští po 14 letech závody MotoGPTM poté, co v roce 2007 získal svůj první titul mistra světa v MotoGP™ a v roce 2009 se stal prvním exkluzivním dodavatelem pneumatik pro královskou disciplínu silničních motocyklových závodů.

25 listopadu 2015

Rozený vítěz: nová pneumatika Battlax Racing W01

Rodina pneumatik Bridgestone Battlax vstupuje s představením pneumatiky Racing W01 do zcela nové oblasti: tato závodní pneumatika na mokro je předurčena pro stupně vítězů a svými výkony na mokru předčí dokonce i své oceňované předchůdce!

Splněný sen: nová pneumatika Battlax Hypersport S21

Vrcholné výkony technologií Bridgestone zaručují radost z jízdy na současných výkonných motocyklech kategorie „hypersport“.