Navrženo se zaměřením na bezpečnost

Věděli jste, že styčná plocha vašich pneumatik je srovnatelná s velikostí pohlednice?

Na pneumatikách záleží. Naše pneumatiky jsou jedinou částí bezpečnostního systému vašeho automobilu, který se ve skutečnosti dotýká silnice. Společnost Bridgestone pneumatiky vyvíjí s ohledem na vaši bezpečnost.

Pneumatiky Bridgestone jsou správnou volbou bez ohledu na místo vašeho bydliště či vozidlo, které řídíte. Díky těmto pneumatikám se budete cítit v bezpečí nejen vy, ale i vaši blízcí. Řada prvotřídních pneumatik Bridgestone poskytuje vynikající úroveň bezpečnosti, jistoty a ovladatelnosti.

Testováno do extrému

Společnost Bridgestone se zaměřuje na poskytování nejvyšších standardů bezpečnosti za jakýchkoliv silničních a povětrnostních podmínek, ve všech oblastech světa a v každém ročním období. Nejnovější generace pneumatik Bridgestone, ve kterých se snoubí špičkový design běhounu a vyspělá úroveň kaučukové směsi, nastavují nové standardy přilnavosti, ovladatelnosti a spolehlivosti, a to i v extrémních podmínkách. Naše pneumatiky podrobujeme extrémním testům v areálu našeho zkušebního polygonu v Itálii a ve Švédsku.

VĚDĚLI JSTE, ŽE BRIDGESTONE ...

CHVÁLA ZE STRANY NEZÁVISLÝCH RECENZENTŮ