Novinky

13 December 2016

Bridgestone bude dodávat pneumatiky run-flat pro prvovýbavu modelu Lexus LC500/LC500h

Společnost Corporation (Bridgestone) bude dodávat pneumatiky POTENZA S001L Run-Flat Technology (RFT) a TURANZA T005 RFT pro standardní výbavu modelu Lexus LC500/LC500h, nového luxusního kupé, které bude uvedeno na trh v roce 2017.


17 November 2016

Pneumatiky Bridgestone vybrány pro první SUV značky Maserati

Společnost Maserati vybrala pneumatiky Bridgestone pro nový model Levante, historicky první SUV této luxusní značky.


21 October 2016

Bridgestone se vrací na svahy v rámci podpory Světového poháru v alpském lyžování (Audi FIS Ski World Cup)

Bridgestone prodloužil smlouvu se Světovým pohárem v alpském lyžování (Audi FIS Ski World Cup) i pro nadcházející zimní sezony. Největší společnost na světě, vyrábějící pneumatiky a gumárenské produkty, bude během sezony 2016/2017, která je jubilejní padesátou sezonou Světového poháru v alpském lyžování (Audi FIS World Cup), sponzorovat 17 podniků Světového poháru v 7 evropských zemích.


03 October 2016

Tři závody Bridgestone obdržely od společnosti General Motors ocenění za kvalitu Supplier Quality Excellence Awards 2015

Závody na výrobu pneumatik Bridgestone v městech Béthune, Burgos a Poznaň získaly od společnosti General Motors Company (GM) ocenění Supplier Quality Excellence Awards 2015. Ocenění převzali manažeři kvality tří závodů na slavnostním vyhlášení v sídle společnosti GM Europe v Rüsselsheimu, které se uskutečnilo dne 16. září 2016.


21 September 2016

Sportovní pneumatiky Bridgestone s technologií run-flat …pouze to nejlepší pro nový model Giulia

Majitelé nových sedanů Alfa Romeo Giulia budou v létě odjíždět od evropských prodejců s jedním bonusem navíc, protože jejich vůz bude vybaven sportovními pneumatikami Bridgestone Potenza S001 s technologií RFT (Run-Flat Technology) pro ještě vyšší úroveň bezpečnosti.


20 September 2016

Bridgestone na Pařížském autosalonu 2016

Největší společnost na světě, vyrábějící pneumatiky a gumárenské produkty, se vrací do Paříže s velkými inovacemi a zve širokou veřejnost k návštěvě své expozice, v níž budou veškeré novinky vystaveny.


08 September 2016

Bridgestone vyvine nové pneumatiky pro Jaguar XJ220

Bridgestone zahájil spolupráci se společností Don Law ve Velké Británii s cílem vyvinout novou generaci pneumatik pro legendární sportovní vozy Jaguar XJ220.


29 August 2016

First Stop podporuje české řidiče již 10 let

Celoevropská servisní síť First Stop slaví v České republice své 10. výročí. First Stop v současnosti provozuje 56 prodejních a servisních míst, která českým zákazníkům nabízejí rozsáhlé portfolio produktů a služeb v oblastech pneumatik, diagnostiky a údržby motorových vozidel.


25 July 2016

Bridgestone rozšiřuje prémiové partnerství

Pneumatiky Bridgestone pro nové modely BMW


19 July 2016

Nový prezident a předseda představenstva společnosti Bridgestone Europe, Middle East & Africa

Bridgestone, největší společnost na světě vyrábějící pneumatiky a gumárenské produkty, oznámil, že jmenoval Paola Ferrariho na pozici prezidenta a předsedy představenstva obchodní jednotky Bridgestone EMEA (Europe, Middle East, and Africa) se sídlem v belgickém Zaventemu. Ferrari bude také členem představenstva společnosti Bridgestone Europe NV/SA.


12 July 2016

Bridgestone přináší tipy pro bezpečné cestování za letní dovolenou

Bridgestone by rád přispěl několika radami a tipy pro motoristy k tomu, aby cestování automobilem bylo v letní sezoně, kdy se téměř 40 % Evropanů chystá jet na dovolenou automobilem, pro všechny účastníky silničního provozu zábavné a bezpečné. Hlavní pozornost je přitom věnována pneumatikám, protože ty jsou ve skutečnosti jediným bezpečnostním systémem vozu, který má kontakt s vozovkou.


16 May 2016

Bridgestone a Aston Martin uspořádaly první dynamickou prezentaci modelu DB11 pro novináře po jeho odhalení v Ženevě

Společnosti Bridgestone a Aston Martin pozvaly novináře z 11 zemí na zkušební polygon Bridgestone v Římě, kde se uskutečnila první dynamická prezentace modelu DB11 po jeho představení na mezinárodním autosalonu v Ženevě.


15 April 2016

Hodláte toto léto jezdit na zimních pneumatikách? Bridgestone radí: Raději si to rozmyslete!

Bridgestone vysvětluje, proč je přezutí na letní pneumatiky jedinou smysluplnou možností


11 April 2016

Bridgestone předvedl v Mostě rozdíly ve výkonech pneumatik

Bridgestone, největší výrobce pneumatik a gumárenských produktů na světě, uspořádal na polygonu v Mostě pro prodejce i novináře praktickou ukázku rozdílů ve výkonech a charakteru prémiových pneumatik Bridgestone. Praxe totiž ukazuje, že význam pneumatik je motoristy velmi podceňován, a to jak při samotném výběru a koupi pneumatik, tak při jejich údržbě.


31 March 2016

Bridgestone získal od General Motors ocenění Dodavatel roku 2015

Bridgestone získal od společnosti General Motors (GM) ocenění Dodavatel roku 2015.


21 March 2016

Ocenění za ekologii pro Bridgestone Corporation od společnosti Honda Motor Co., Ltd.

Společnost Bridgestone Corporation obdržela ocenění za ekologii od společnosti Honda Motor
Co., Ltd (Honda Motor).


11 March 2016

Splněný sen: nová pneumatika Battlax Hypersport S21

Na závodním okruhu v Abú Zabí proběhla začátkem března dynamická prezentace nové pneumatiky Bridgestone Battlax Hypersport S21 pro motoristické novináře a prodejní partnery Bridgestone. Mezi pozvanými nechyběl ani legendární Pepa Sršeň Šiler.


11 March 2016

Nová závodní pneumatika Battlax Racing W01 na mokro

Letošní novinkou v sortimentu závodních pneumatik Bridgestone Battlax je zcela nová pneumatika Racing W01 se specializací na mokro. Bridgestone využil v její konstrukci své bohaté zkušenosti z nejvyšší kategorie silničních motocyklových závodů MotoGP™.


02 March 2016

Bridgestone hodlá ještě intenzivněji podporovat trvale udržitelnou produkci přírodního kaučuku

Společnost pracuje na odpovědném přístupu k životnímu prostředí – včetně aktivní ochrany přírodních pralesů


26 February 2016

Pneumatiky Bridgestone ECOPIA a TURANZA jsou originální výbavou modelu Toyota Prius 2016

Pneumatiky Bridgestone ECOPIA a TURANZA jsou originální výbavou nového hybridního modelu Prius společnosti Toyota Motor Corporation.


26 February 2016

Bridgestone přichází s novou metodou snadné diagnostiky chorob kaučukovníku brazilského

Bridgestone podporuje ochranu stromů kaučukovníku brazilského a přispívá k stabilnějším dodávkám přírodního kaučuku, jehož celosvětová spotřeba i nadále roste


25 February 2016

Bridgestone vystaví na Ženevském autosalonu své nejnovější inovace

Bridgestone, největší světový výrobce pneumatik a gumárenských produktů přichází na Ženevský autosalon (1. – 13. března 2016) vyzbrojen bezpečnostními řešeními a inovacemi pro všechny typy řidičů a vozidel.


24 February 2016

Bridgestone byl zvolen „Výrobcem pneumatik roku“

Nezávislá odborná porota ankety „Tire Technology International Awards for Innovation and Excellence“ zvolila Bridgestone „Výrobcem pneumatik roku“


15 December 2015

Bridgestone podporuje zaměstnanost mladých lidí

Bridgestone se zavázal podporovat iniciativu Evropský pakt pro mládež, společnou snahu podnikatelsk.ch lídrů a EU rozvíjet a prohlubovat partnerství mezi ekonomick.mi subjekty a vzdělávacími institucemi zaměřená na podporu zaměstnatelnosti mládeže a jejího začleňování do společnosti.


10 December 2015

Nové pneumatiky Firestone pro smíšený provoz zvládnou také jízdu mimo zpevněné cesty

Nové pneumatiky FS833 Steer (vodící), FD833 Drive (záběrová) a FT833 Trailer (pro návěsy a přívěsy) poskytují vyšší odolnost, dlouhou životnost a dobrou přilnavost v rozmanitých druzích náročného terénu a přinášejí do segmentu ON/OFF seriozní a nákladově efektivní přístup, jímž je značka Firestone proslulá.


20 November 2015

Bridgestone uzavřel partnerství se slovenským prodejcem pneumatik A.R.S.

Bridgestone, největší výrobce pneumatik a gumárenských produktů, se stal majoritním vlastníkem společnosti A.R.S., která patří mezi největší subjekty na slovenském trhu s pneumatikami. Spojení obou společností zaručí stabilní růst A.R.S. a zpřístupní zákazníkům nejkvalitnější produkty a služby nejvyšší úrovně.


10 November 2015

Přechod na zimní čas… přechod na zimní pneumatiky!

S přechodem na zimní čas nastala v Evropě vhodná doba k přezutí na zimní pneumatiky – tento postup doporučuje Bridgestone, největší výrobce pneumatik a gumárenských produktů na světě.


30 October 2015

Bridgestone se vrací s novou lyžařskou sezonou na zasněžené svahy

Bridgestone, největší výrobce pneumatik a gumárenských produktů na světě, zahajuje pátou vzrušující sezonu sponzorství Světového poháru v alpském lyžování (Audi FIS Alpine Ski World Cup), které je součástí aktivit zaměřených na zvyšování bezpečnosti silničního provozu v zimě.


22 October 2015

Bridgestone East Europe má nového regionálního ředitele obchodní jednotky Consumer Business Unit

Radosław Bółkowski byl 1. října 2015 jmenován regionálním ředitelem obchodní jednotky Consumer Business Unit ve společnosti Bridgestone East Europe.


16 October 2015

Od semene k běhounu: Bridgestone představil první pneumatiku vyrobenou kompletně z přírodního kaučuku keře guayule

Další krok v hledání uplatnění keře guayule při výrobě pneumatik


08 July 2015

Pneumatiky Bridgestone byly vybrány pro nový crossover Fiat 500X

Prémiová pneumatika Turanza T001 dokázala splnit náročné požadavky značky Fiat na provozní vlastnosti, mezi něž patří velmi přísné kritérium valivého odporu pro nízkou spotřebu paliva.


10 June 2015

Elektromobily projely Evropou na pneumatikách Bridgestone

Účastníci soutěže eTourEurope se 9. května podruhé vydali se svými elektromobily z Mnichova na velkolepou jízdu po Evropě.


14 May 2015

Ferrari California T nyní s pneumatikami Bridgestone

Bridgestone, největší výrobce pneumatik a gumárenských produktů na světě, byl zařazen mezi dodavatele pneumatik pro nové Ferrari California T. Nové Ferrari s přeplňovaným motorem V8 může nyní sjíždět z montážní linky v Maranellu se sportovními pneumatikami Bridgestone Potenza S007 RFT (Run-Flat Technology).


14 April 2015

Bridgestone vyvinul novou technologii sledování opotřebení pneumatik na základě konceptu CAIS

Technologie sledování stavu pneumatik vylepšuje jízdní vlastnosti


12 March 2015

Bridgestone je hlavním sponzorem soutěže World Solar Challenge 2015

Bridgestone se rozhodl podpořit nový ročník soutěže World Solar Challenge 2015 jako její hlavní sponzor.


12 March 2015

Bridgestone bude v roce 2015 dodávat pneumatiky pro bezpečnostní vozy BMW v MotoGP™

Bridgestone, největší výrobce pneumatik a gumárenských produktů na světě, byl v roce 2014 oficiálním dodavatelem pneumatik pro MotoGP™ a v sezoně 2015 bude i nadále dodavatelem pneumatik pro flotilu bezpečnostních vozů BMW v závodech MotoGP™ na základě partnerství mezi oběma giganty automobilového světa.


06 March 2015

Firestone zahajuje ofenzivu v Evropě

Esencí značky Firestone je „svoboda řídit“


26 February 2015

Ženevský autosalon 2015 Bridgestone klade důraz na inovace a bezpečnost

Největší výrobce pneumatik a gumárenských produktů na světě představí letos v Ženevě řadu inovativních pneumatik a technologií, které se soustředí na uspokojení nejdůležitějších potřeb: hospodárnosti, trvalé udržitelnosti a bezpečnosti.