Je jen otázkou času, kdy i Vás potká defekt pneumatiky.

Pokračujte v jízdě dalších 80 km rychlostí až 80 km/h*.

Vysvětlení hlavních přínosů

Pro Váš vůz

Pneumatiky DriveGuard byly vyvinuty pro všechny osobní vozy se systémem sledování tlaku v pneumatikách TPMS (Tyre Pressure Monitoring System). Pokud se rozsvítí ukazatel na přístrojové desce, můžete bezpečně pokračovat v jízdě dalších 80 km rychlostí až 80 km/h*.

Pneumatiky Bridgestone DriveGuard jsou díky tomu ideálním partnerem pro jakoukoli jízdní situaci.

80
km
80
km/h*

Bezpečnost

a komfort

Inovativní technologie Bridgestone DriveGuard Winter Vám umožní udržet si kontrolu nad vozidlem i v případě ztráty tlaku v pneumatice a bezpečně ujet dalších 80 km rychlostí až 80 km/h* na místo, kde budete moci nechat pneumatiku bezpečně opravit nebo vyměnit.

Komfort a ovladatelnost

Zimní pneumatiky Bridgestone DriveGuard Winter nabízejí komfort a výjimečnou ovladatelnost ve všech zimních podmínkách bez kompromisů v porovnání s konvenčními pneumatikami.

Vysvětlení hlavních technologií

Inovativní

technologie

Pneumatiky Bridgestone DriveGuard jsou vybaveny naší patentovanou, technicky vyspělou konstrukcí chladicích žeber, která po ztrátě tlaku odvádějí vznikající teplo a snižují tření. Díky tomu může řidič pokračovat v jízdě dalších až 80 km* i po úplné ztrátě tlaku v pneumatice.

Technicky vyspělá
chladicí žebra

Vyztužené
bočnice

S pneumatikami DriveGuard

můžete pokračovat v jízdě bez ohledu na jejich poškození.

Bridgestone DriveGuard Vás ochrání při jakémkoli druhu poškození pneumatiky, s nímž se můžete na silnicích setkat.

Lhostejno, zda ostrý kus skla prořízne vnější okraj, nebo špičatý hřeb prorazí střed běhounu, s pneumatikami Bridgestone DriveGuard můžete pokračovat v jízdě dalších 80 km rychlostí až 80 km/h*.

* Dojezd s poškozenou pneumatikou se může lišit v závislosti na zatížení vozidla, venkovní teplotě a okamžiku, kdy dojde k aktivaci systému sledování tlaku v pneumatikách (TPMS). Zimní pneumatiky Bridgestone DriveGuard Winter mají vynikající přilnavost na mokru, což dokládá hodnocení A na informačním štítku EU pro pneumatiky. Zimní pneumatiky DriveGuard Winter nejsou v současné době dostupné pro lehké užitkové vozy a tyto pneumatiky je možné používat pouze se systémem sledování tlaku v pneumatikách (TPMS).

Máte zájem o pneumatiky DriveGuard?

Fill in your details to stay up to date with the latest news and innovations from Bridgestone.

Preferovaný způsob komunikace

Thank you!